Polis Kasko

Araç sahipleri yüklü miktarda ücretler ödeyerek almış oldukları araçların karayollarında seyir halinde iken, park halinde iken birçok riskle karşı karşıya olduğunu bilmekte ve araçlarını risklerden korumak için trafik sigortası yaptırmaktadır. Resmi, özel, ticari tüm araçlar araç sigortası ile teminat altına alınmaktadır. Araç kasko sigorta şirketleri tarafından araçlar kasko yapılmaktadır. Araç kasko sigorta şirketleri araç kaskosunda araç sahiplerine çeşitli kampanyalar düzenlemekte, avantajlar sağlamaktadır. Bazı mesleklere mensup araç sahiplerine avantajlı fiyatlarla araç sigortası yapılmakta ve polis kasko polislik mesleği yapan araç sahipleri için sunulmaktadır.

Türkiye’nin dört bir köşesinde canla başla görev yapan polislik mesleğine mensup araç sahipleri ayrıcalıklı trafik sigortasından faydalanmaktadır. Araç kasko ve sigorta şirketleri tarafından araç sahibi olan polislere özel bir kasko teklifi sunulmaktadır. Polis kasko yaptıran polislik mesleğini yapan araç sahiplerine sunulan avantajlar arasında istediği an araç kasko talabi alabilme ayrıcalığı bulunmaktadır. Polis kasko araç kaskosu yapan birkaç tane araç kasko sigortası bulunmaktadır ve güvenilir ve büyük sigorta şirketleri arasında yer almaktadır. Polis kasko ile araç kaskosu yaptıran polislik mesleğini yapan araç sahipleri kasko sigortasında fiyat avantajlarından faydalanmakta, indirimli polis kaskosu fiyatlarıyla araç sigortası yaptırmaktadır. Araç kasko sigorta şirketlerinin sunmuş olduğu bu özel davranış müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Polis kasko avantajlarıyla araç sigortası yaptırmak isteyen araç sahibi polis memurları bu ayrıcalığı sunan araç kasko sigorta şirketinin web sayfasına girerek hızlı ve kolay bir şekilde polis kasko fiyat teklifi almaktadır. Birkaç dakika vererek web sitesi üzerinde bulunan online kasko teklifi alma formu doldurulmaktadır. Form doldurulduktan sonra anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen araç sigortası kasko teklifleri görülmektedir. Kasko teklifini inceleyen polislik meslek grubunda yer alan araç sahipleri kendilerine sunulan kasko teklifleri arasından istediği riskleri kapsayan kasko paketini seçmektedir.

Bazı kasko sigorta şirketlerinin sunmuş olduğu mesleğe özel kasko indiriminden Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı çalışan emniyet mensupları faydalanabilmektedir. İndirimli fiyat avantajarı memnuniyet sağlamaktadır. Polis kasko ile araçlarını çeşitli risklere karşı teminat altına alan araç sahipleri güvenli ve rahat bir şekilde araçlarını kullanmakta, araçlar her zaman yeni kalmaktadır.

Meslek gruplarına özel indirimler memurlara da sunulmaktadır. Öğretmenlik mesleğini yapan araç sahiplerine de öğretmen kasko olarak avantajlı ve indirimli fiyatlarla kasko paketleri sunulmaktadır. Araç sigortası 1 yıl süreyle geçerli bulunmaktadır. 1 yıl boyunca kasko poliçesinde yer alan risklere karşı araçlar güvence altına bulunmaktadır. Araç sahipleri istedikleri takdirde 1 yıl sonunda yeniden araç sigortası yaptırmaktadır.

Araç Sigorta Fiyatları

Sirketlere Göre Kasko

Ak Sigorta Anadolu Sigorta Ankara Sigorta
Aviva Sigorta Ergo İsviçre Sigorta Dubai Sigorta
Liberty Sigorta Sompo Japan Sigorta Euro Sigorta
Ray Sigorta Şeker Sigorta Eureko Sigorta