En Uygun Kasko

Kasko araç sahiplerinin araçlarını herhangi bir çarpma, yanma, çalınma, üçüncü şahısların verebileceği zararlara karşı güvenlik altına aldıkları bir araç sigorta türüdür. Kasko fiyatları aracın kasko değerine göre belirlenmektedir. Araç kasko değeri aracın markasına, modeline, tipine, iline, yılına göre belirlenmektedir. Kasko fiyatlarında aracın hasarsızlık indirimi olup olmaması da etkili olmaktadır. Hasarsızlık indirimi olan araç her yıl kasko yaptırdığı süre içerisinde hasara uğramamış ise belli bir indirime uğramaktadır. Her yıl artan kasko fiyatlarına karşı hasarsızlık indirimleri en uygun kasko fiyatlarının elde edilmesine olanak sağlamaktadır. En uygun kasko fiyatları küçük bir araştırma sonucu elde edilebilmektedir. Bu araştırma sırasında daha çok internet sitelerinden yararlanılmaktadır.

En uygun kasko fiyatları araç sahiplerinin araştırması sonucu elde edilebilmektedir. Bu araştırma sırasında araç sahipleri genellikle interneti tercih etmektedir. İnternet üzerinden online web siteleri aracılığıyla araç ile ilgili bir formun doldurulması üzerine en uygun kasko fiyatları hesaplanabilmektedir. En uygun kasko fiyatlarına ulaşmak isteyen bir araç sahibi kasko sigorta şirketlerini gezerek zaman kaybetmektense interneti tercih etmektedir. Kasko fiyatları aracın bulunduğu ile, aracın marka ve modeline, aracın hasarsızlık indirimine, aracın tipine ve yaşına göre değişiklik göstermektedir. Kasko fiyatları her yıl değişiklik göstermektedir. Genellikle artış yönünde olan bu değişiklikler araçtan araca değişiklik göstermektedir. En uygun kasko fiyatlarına ulaşmak da araç sahiplerine düşmektedir.

Kasko aracın başına gelebilecek her türlü tehlikeye karşı aracın karşılaşabileceği riskleri teminat altına almaktır. Kasko ile araç sahipleri çok büyük hasara sahip aracın kaza masraflarını az bir miktar ile karşılamış olmaktadır. Kasko fiyatları her araca özel olarak belirlenmektedir. En uygun kasko fiyatlarına ulaşmak isteyen araç sahipleri bir araştırma yapmalıdır. Bu araştırma internet üzerinden ve sigorta şirketlerini gezerek yapılabilmektedir. Ancak araç sahipleri genellikle internet sitelerini tercih etmektedir. Böylece zaman ve enerji tasarrufu yapmış olmaktadırlar. İnternet üzerinden en uygun kasko fiyatlarına ulaşmak birkaç dakika almaktadır. En uygun kasko fiyatları kasko şirketleri arası karşılaştırma yaparak hem sağladıkları imkanlar hem de istedikleri fiyatlar değerlendirilerek elde edilmektedir.

Araç Sigorta Fiyatları

Sirketlere Göre Kasko

Ak Sigorta Anadolu Sigorta Ankara Sigorta
Aviva Sigorta Ergo İsviçre Sigorta Dubai Sigorta
Liberty Sigorta Sompo Japan Sigorta Euro Sigorta
Ray Sigorta Şeker Sigorta Eureko Sigorta