2013 Kasko Fiyatları

Karayollarında seyreden özel araçlar, resmi araçlar, ticari araçlar, sıfır ve ikinci el araçlar, araç kasko sigorta şirketleri tarafından isteğe bağlı araç kasko sigortası yapılarak karayollarında, ev önünde, otoparkta karşılaşılabilen risklere karşı teminat altına alınmaktadır. Araç kasko sigortası 1 yıllık olarak yapılmakta, kasko fiyatları her yıl yeniden belirlenmekte ve 2013 kasko fiyatları araç kasko sigorta şirketleri tarafından hesaplanarak araç sahiplerine sunulmaktadır.

Araç sahipleri, internet üzerinde web sayfası bulunan araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfasına araç tipi, marka ve modeli, bulunulan il, araç ruhsat numarasını girerek 2013 kasko fiyatları sorgulaması yapmaktadır. Birden fazla araç kasko sigorta şirketi web sayfasından kasko fiyat teklifi alan araç sahipleri, fiyatları ve teminat altına alınacak riskleri incelemektedir.

2013 kasko fiyatları, araç sahiplerine farklı kasko paketleri hazırlanarak sunulmaktadır. Full kasko veya tam kasko, standart kasko, ek teminatlı kasko paketleri bulunmaktadır. Avantajlı kasko paketi full kasko araçları tüm risklere karşı korumaktadır. Ek teminatlı kasko paketi ise araç sahiplerine avantajlı ve ekonomik ek teminatlar sunmaktadır. Standart kasko paketi ise çarpma, çarpılma, devrilme, düşme, yanma, çalınma ve çalınmaya teşebbüs risklerine karşı teminat altına almaktadır.

Araç sahipleri en uygun 2013 kasko fiyatları teklifi yapan araç kasko sigorta şirketi ile araç kasko poliçesi imzalamakta ve prim ödemesi yapmaktadır. 1 yıl boyunca, kasko poliçesinde yazılı olan risklere karşı araçlar teminat altında olmaktadır. İsteğe bağlı araç kasko sigortası Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerli bulunmaktadır.

Araç Sigorta Fiyatları

Sirketlere Göre Kasko

Ak Sigorta Anadolu Sigorta Ankara Sigorta
Aviva Sigorta Ergo İsviçre Sigorta Dubai Sigorta
Liberty Sigorta Sompo Japan Sigorta Euro Sigorta
Ray Sigorta Şeker Sigorta Eureko Sigorta